SEF

SEF
Over

SEF

Sef had zijn introductie bij het grote publiek als gastartiest en was daarmee mede verantwoordelijk voor de grootste hits van acts als The Opposites, Dio en The Partysquad. Vervolgens brak zijn eigen band, Flinke Namen, door in Nederland en België. Na twee drukke jaren met de Flinke Namen en de spectaculaire 'En Toen Was Er Licht Tour', stortte Sef zich eind 2010 op zijn solodebuut.

Met 'De Leven', leverde hij direct een hiphop klassieker af. Zijn tweede album In Kleur zag in oktober 2015 het levenslicht en gaat meer richting pop. Het album is in magazinevorm uitgebracht, onder eindredactie en vormgeving van Yousef zelf. Hij tourt momenteel met een heuse one man show langs de landelijke clubs, vergezeld door een unieke lichtshow.

DJ BERKUM

Deze naam heb je in Zwolle vast al eens eerder gehoord, DJ Berkum is dé ambassadeur van Urban muziek in Zwolle. Zo kan je hem kennen van het succesvolle feest Reggae Yard maar ook als organisator en resident van LUX. Ook buiten Zwolle komt er steeds meer bekendheid aan. Berkum heeft zowel een voorliefde voor nieuwe als voor oldschool tracks en laat deze door middel van zijn snelle mixes naadloos in elkaar overlopen, geen enkel excuus om stil te staan met deze man achter de decks.

BRIES

Welkom bij Bries: de avond speciaal voor de Zwolse hiphop- en rapliefhebbers! Een plek waar gelijkgestemden samenkomen, ideeën worden uitgewisseld en natuurlijk wordt genoten van de beste Nederhop-acts van het moment! De presentatie van Bries ligt in handen van de Zwolsche rapgroep De Alliantie. Ben jij zelf ook druk aan het schrijven en werk je aan je flow? Bries geeft jouw de kans om je demo voor te leggen aan de headliner van de avond; met als doel elke vlinderslag van een rapper afzonder uit te laten monden in een gezamenlijke orkaan van muzikaliteit! Ditmaal doet SEF een aantal tips & tricks uit de doeken om je een stap verder te brengen. In aanmerking komen? Mail je materiaal uiterlijk voor 15 april naar publiciteit@hedon-zwolle.nl en wie weet krijg jij binnenkort advies van SEF!

Programma