HEDON ZWAAR

HEDON ZWAAR
Gore & Carnage
De heren van Gore & Carnage keren weer terug naar Hedon! 4 jaar geleden speelden ze op Herriefest en nu komen ze opnieuw de zaal op zijn kop zetten. Gore & Carnage is afkomstig uit Mexico en deelt het label met Rompe Craneos die op de vorige Hedon Zwaar hun opwachting maakten. Hun muziek is simpel: Grindcore gemixt met een flinke dosis humor. Het gevolg: piepende oren en verkrampte buikspieren!
Kaasschaaf
Ook Kaasschaaf uit Arnhem heeft eerder een feestje mogen bouwen aan de Burg. Drijbersingel, destijds nog in Popfront. De heren spelen een mix van grind, Groove en Gore wat heerlijke Party grind als resultaat oplevert. 100 % feestgarantie!
De Grote Boodschap
Hard, snel en dieper dan je denkt. De Grote Boodschap schudt je wakker en laat je happend naar lucht nadenken over het leven. Het hoeft ook allemaal niet zo moeilijk te zijn. Deze 5 heren weten je te raken waar het jeukt. Met een glimlach en een traan. Arnhemse Nedermetal met invloeden van Rammstein, The Exploited en Drs. P. Dus schud je haar los, wapper met je jazz-vingertje en ervaar De Grote Boodschap met eigen ogen en oren!