BLUESWORLD CAFÉ: CAT FEVER BAND
GRATIS TOEGANKELIJK!
Good to know
Elke 1e dinsdag van de maand is het Bluesworld Café en is er een live band. Het programma wordt live uitgezonden vanuit Hedon. Publiek is van harte welkom. Entree is gratis. Met deze maand een optreden van CAT FEVER BAND ze doen een albumpresentatie van het album wat eerder al werd opgenomen live in Hedon!
CAT FEVER BAND
Al meer dan vijftien jaar staat Cat Fever Band op het podium met een herkenbaar bluesgeluid, waarin invloeden uit soul, rock, funk en af en toe een vleugje jazz vanzelfsprekend samenkomen. Geen ingewikkelde muzikale kunstgrepen, maar muziek die swingt, verrast en het publiek in beweging brengt.
De set bestaat uit eigen werk en een uitgebalanceerde mix van bekende en minder bekende bluesnummers. Traditie vormt daarbij het vertrekpunt, niet de bestemming. Met een eigen visie op de blues geeft Cat Fever Band ieder nummer een herkenbare sound, zonder daarbij de ziel van het origineel uit het oog te verliezen.
Cat Fever Band speelt niet vóór het publiek, maar mét het publiek. Het brede instrumentarium, de ruimte voor improvisatie en de interactie met de zaal geven ieder optreden een eigen karakter. Van dampende shuffles tot meeslepende slow blues: de muziek leeft, beweegt en klinkt iedere avond net even anders.
Cat Fever Band | Blues die beweegt
John Klad – zang, gitaar en bluesharp
Rolf Smook – sax, zang
Klaas de Haan – hammond, piano
Michiel Boerman – basgitaar, zang
Joop de Haan – drums