POPRONDE met John Coffey / Komatsu
Line up: John Coffey / Komatsu
Het grootste reizende muziekfestival Popronde keert terug naar Zwolle met een groot aantal optredens van opkomende bands in de vele horecagelegenheden in de binnenstad.
In het Popfrontcafe zijn de volgende optredens:
John Coffey
Deze postpunk formatie van Nederlandse bodem staat garant voor een vloedgolf aan klappende drums en scheurende gitaren. Begin dit jaar braken de vijf Utrechters van John Coffey tijdens Eurosonic een Gronings kroegje af tot op de grond. Het leverde ze een flinke platendeal op via het Duitse Redfield Records en een ticket Europa in. Gefinancieerd door fans en geproduceerd door de Zweedse Pelle Gunnerfeldt (o.a. Refused, The Hives) verschijnt hun tweede album Bright Companions in September.
Komatsu
Je neemt de bruutheid en kracht van Repomen, het eigenwijze en meeslepende van The Goods en de vastberadenheid en het robuuste van SQY. Rij hier met een bulldozer overheen, pers het samen, hak het in stukken en probeer het ten slotte zonder al te veel zorg aan elkaar te lassen. Een likje verf hier en daar en aanschouw de geboorte van een nieuwe machine: Komatsu.