RTL VIERT DE ZOMER

ZA 22 JUNI

RTL VIERT DE ZOMER

met o.a. Kane, Caro Emerald en The Opposites + Hedon Stage!

EEFJE DE VISSER

VR 27 SEPTEMBER

EEFJE DE VISSER

Onvoorspelbare liedjes met een nuchtere, melancholische sfeer en intense live-optredens

DOUWE BOB

ZA 12 OKTOBER

DOUWE BOB

Winnaar Beste Singer / Songwriter van Nederland 2012

DEEP PURPLE

ZA 19 OKTOBER

DEEP PURPLE

NOW WHAT?! WORLD TOUR

MOZES AND THE FIRSTBORN

VR 25 OKTOBER

MOZES AND THE FIRSTBORN

Na briljante shows op Paardpop en Bevrijdingsfestival Overijssel nu eigen show!

NIELSON

VR 08 NOVEMBER

NIELSON

finalist van De Beste Singer-Songwriter van Nederland scoorde o.a. een hit met Beauty & de Brains

THE ANSWER

ZA 16 NOVEMBER

THE ANSWER

Het baken van de Ierse Rock muziek in september terug met nieuw album!

TEXTURES

REACHING HOME TOUR - support: UNDAWN / THE CHARM THE FURY

Textures werd bijna dertien jaar geleden opgericht en kwam in 2003 met debuutalbum Polars. Het legt de band bepaalt geen windeieren, er volgt o.a. een Essent Award voor de categorie Meest Veelbelovende Act. Support acts van toonaangevende bands en festivals als Fury Fest (voorlopier Hellfest) en Lowlands stonden op het programma. Het tweede album Drawing Circles blijkt tevens een schot in de roos er wordt door heel Europa getourd, met bands als Arch Enemy en All That Remains. Ook het derde album Silhouettes kan weer rekenen op louter bijval rekenen.

Helaas beland de band begin 2010 in zwaar weer, wanneer de inmiddels alweer derde zanger Eric Kalsbeek de band besluit te verlaten. De band besluit echter om niet bij de pakken neer te gaan zitten, want twee maanden later wordt de getalenteerde brulboei Daniël de Jongh ingelijfd. Met de nieuwe frontman werd het eind september verschenen nieuwe album opgenomen.

Na de release van Textures' nieuwste album Dualism (Nuclear Blast Records) tourde de band zes weken lang over het Amerikaanse continent met 32 shows in de V.S. en 2 in Canada. Tussendoor werd de band ingevlogen voor een extra show in Mexico City. Dit alles was reden genoeg om in het thuisland de pagina's te sieren van o.a. Volkskrant, Nieuwe Revu, De Pers, Oor, Quest, Spits en Aardschok. Daarnaast stond Textures als eerste metalband bij DWDD op de planken.



Elke avond wordt geopend door een winnaar van de Reaching Home Contest. De eer is vanavond aan Undawn om hun kwaliteiten te tonen. Daarnaast nodigt Textures voor elke show een talentvolle Nederlandse metalband uit om als support het publiek op te warmen. Deze keer is gekozen voor The Charm The Fury. Deze Amsterdamse band heeft een unieke kijk op metalcore en staat niet alleen bekend om zijn harmonieuze, maar chaotische tracks, maar ook vanwege de vrouwelijke screamer Caroline. 

(Voor dit concert is de ticketprijs aangepast aan het nieuwe BTW tarief)

Textures

Meer concerten

Ook in het programma:  

Net bevestigd

TESSA ROSE JACKSON

Vrijdag 18 oktober Meer info

BETTENS - Formerly K'S CHOICE

Dinsdag 12 november Meer info

THE DOORS ALIVE

Woensdag 18 december Meer info

ANNEKE VAN GIERSBERGEN

Zaterdag 9 november Meer info

MOZES AND THE FIRSTBORN

Vrijdag 25 oktober Meer info

Reacties op dit concert

BD schrijft:

Volgens mij is Eric de tweede zanger... (09-10)
Schrijf een reactie

Schrijf een reactie

Naam
 
E-mail
 
Reactie
 
Reageer

Nu op twitter

De Spiegel
Grolsch
In de Kringloop
Weet Waar Je Koopt
ZwolleUitgaan